Lahtiselt turustatav tsement

Toodame ja turustame portlandtsemente CEM I  ning  portland-komposiittsemente CEM II. Meie tootevalikusse kuuluvad järgmiste kaubanimetustega tsemendid: Kiirtsement, Ultratsement, Sulfaadikindel tsement, Komposiittsement ja Ehitustsement. Neist kahe viimati mainitud tsemendi - Komposiittsemendi ja Ehitustsemendi - puhul on tegemist väiksema süsinikujalajäljega tsementidega. 

Kõik nimetatud tsemendid on kasutatavad maapealsetes, maa- ja veealustes betoon- ja raudbetoonkonstruktsioonides, ehitusmörtides koos lubja, savi või teiste plastifitseerivate täitematerjalidega. Tellimuste esitamine
 

Kiirtsement sobib erinevateks ehitustöödeks, betoonisegude, raudbetoonkonstruktsioonide ning erinevate ehitussegude valmistamiseks.
CEM I 42,5 R

Kiirtsement

Ultratsementi kasutatakse peamiselt elemenditööstuses, kõrgete nõuetega betoonisegudes ning kohtades, kus on nõutav betooni kiire survetugevuse kasv.
CEM I 52,5 R

Ultratsement

Sulfaadikindlat tsementi kasutatakse peamiselt  põllumajanduses, taristuehituses ning teistes kohtades, kus kasutuskeskkonna tõttu on see vajalik.
CEM I 42,5 N-SR 3

Sulfaadikindel tsement

Vähendatud süsinikujalajäljega tsement. Kasutatakse peamiselt kaubabetooni valmistamiseks.
CEM II/A-M (T-L) 42,5 R

Komposiittsement

Väikseima süsinikujalajäljega tsement meie tootevalikus.
CEM II/B-M (T-L) 42,5 R

Ehitustsement

evoZero: tsemenditooted, mis võimaldavad toota null-netoheitega betooni

evoZero